fbpx
Оренда житла – важливе питання, з яким можуть зіткнутися студенти, молоді сім'ї, які вирішили почати самостійне життя, або фахівці, які змушені здійснювати відрядження в різні міста.

Для того, щоб пошуки житла не затягнулися, а квартира стала приємним місцем проживання, необхідно ще на етапі пошуку дотримуватися кількох правил підбору знімного житла.

  1. Порада. Самостійний пошук або залучення посередника

Для того, щоб зняти однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в Черкасах, можна розгорнути самостійні пошуки через Інтернет або ж звернутися за допомогою до спеціалізованих агентств нерухомості.

Професійні ріелтори швидко підберуть підходящий варіант під ваші запити і допоможуть оформити безпечну угоду. Але за ці послуги доводиться платити комісійні. Не варто економити на них – якщо ріелтор бере невеликий відсоток, це може означати, що він ще новачок.

Якщо ж Ви вирішили зняти квартиру в Черкасах власними силами, тоді варто звертати увагу, в першу чергу, на оголошення з підписом, наприклад, " Здам однокімнатну квартиру в Черкасах без посередників"» Таке уточнення означатиме, що здача житла відбувається безпосередньо самим власником.

 

  1. Порада. Розставляємо пріоритети

Щоб значно скоротити час на пошуки потрібної квартири, слід ще до початку пошуку визначити важливі критерії, яким має відповідати орендоване житло. До них можна віднести:

  • транспортну розв'язку;
  • розташування в центральному або спальному районі;
  • географічну близькість до місця роботи або навчання.

Важливим буде наявність комунальних лічильників на газ і воду, а також інтернету, пральної машинки і т. д.

 

  1. Порада. Огляд житла

Після вдалого завершення пошуків можна зателефонувати власнику і домовитися про перегляд квартири. Ще на стадії телефонних переговорів постарайтеся уточнити всі деталі і особливості квартири, які вказані в оголошенні.

Під час огляду потенційного житла перевірте все: від запаху з витяжки до коректного функціонування всіх дверей, тому що після укладення договору ніхто вже не буде виправляти недоліки житла.

 

  1. Порада. Відкриваємо торг

Щоб заощадити на оренді, можна спробувати сторгуватися з власником. До цього процесу потрібно підходити з розумом. Якщо ціна на оренду однокімнатної квартири в Черкасах встановлена в межах стандартної суми 3,5-4,5 тисяч гривень, тоді не варто розраховувати на знижку. Якщо ж межа перевищена, тоді можна попросити «Скинути» 10-15% від суми за умови оплати за перші три місяці.

 

  1. Порада. Отримуємо документи

Фахівці радять оформляти відносини між власником і орендарем на законних підставах. Обов'язково слід перевірити правовстановлюючі документи на квартиру, таким чином можна виявити, чи не є орендодавець шахраєм, і ви зможете убезпечити себе від несподіваного виселення.

У договорі повинні бути прописані всі умови здачі та оплати оренди.

РК «Етажи Черкас» допоможе зняти однокімнатні, двокімнатні або трикімнатні квартири в Черкасах довгостроково у перевірених ріелторів.