fbpx

Обзавестися власними квадратними метрами-бажання майже кожної самостійної людини. Купівля житла-це радісна подія, але воно може бути затьмарене ризиками, пов'язаними з його придбанням. Тому, перш ніж підписувати документи про купівлю-продаж, необхідно дізнатися, на що слід звернути увагу при виборі підходящої квартири.

Купівля квартири: з чого почати?

Якщо ви хочете купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в Черкасах, необхідно визначитися, на якому ринку краще вибирати житло. Підібрати його можна на первинному або вторинному ринках. Перший представлений новими квартирами, на другому ж виставлені на продаж варіанти, які вже були в експлуатації. Якщо вибирати житло на вторинному ринку, тоді слід перевірити документи у продавця, які встановлюють право володіння на об'єкт. До них відносяться:

  • договір купівлі-продажу квартири;
  • договір обміну;
  • договір дарування;
  • свідоцтво про право власності у спадок.

Також слід перевірити особисті документи продавця. Інформацію про саму квартиру можна уточнити в єдиному державному реєстрі.

Ціна питання

Важливим фактором при виборі квартири є фінансова сторона. Вартість житла залежить від індивідуальних характеристик об'єкта. Наприклад, ціна однокімнатної квартири в Черкасах на околиці буде набагато нижче, ніж такий же в центрі. Для того, щоб трохи розібратися в ціновій політиці продажу квартир, можна ознайомитися з приблизною вартістю на сайтах продажу нерухомості. З їх допомогою можна провести порівняльний аналіз розцінок в залежності від району розташування житла та інфраструктури.

Пошуки варіантів

Знайти підходящу квартиру можна двома способами: самостійно або через посередника. Якщо ви хочете купити однокімнатну або двокімнатну квартиру без посередників в Черкасах, тоді слід зайнятися пошуками житла на онлайн-дошках оголошень міста. Врахуйте, що оголошення з підписом "власник продасть однокімнатну квартиру в Черкасах" не завжди означає, що за ним ховається саме власник. Найчастіше 90% посередників використовують таку приманку для клієнтів.

Найпростішим і швидким способом покупки житла є задіяння в процес професійне агентство нерухомості. Воно співпрацює з досвідченими ріелторами, які мають велику базу перевірених квартир, тому пошуки житла через посередників менш емоційно витратні.

Завершальний етап

Коли знайдений підходящий варіант житла для покупки, можна приступати до проведення переговорів. На них слід перевірити справжність всіх документів, спосіб оплати, суму завдатку і терміни передачі квартири у власність покупця. Даний етап вимагає максимального зосередження на деталях, тому ми докладніше опишемо його в наших наступних статтях.

Де купити або продати квартиру в Черкасах?

РК "Етажи Черкас" пропонує вигідні умови співпраці як для покупців, так і для продавців нерухомості. Через агентство можна купити однокімнатні, двокімнатні або трикімнатні квартири в Черкасах, які придатні для проживання. В'їхати можна відразу після укладення угоди купівлі-продажу, так як житлові об'єкти обладнані всім необхідним для комфортного проживання.