fbpx
З кожним новим роком популяризація таунхаусів набирає все більших обертів. Подібних проектів з'являється колосальна кількість, причому відбувається це повсюдно, на території всієї країни. Однак багато людей досі схильні плутати приватний будинок з таунхаусом. Але чи можна зіставляти ці два типи житлової нерухомості?
Що таке таунхаус?

Найчастіше Будівельні компанії зводять єдиний житловий будинок, який розбивається на кілька секцій. Тобто візуально це нагадує типову житлову заміську забудову, але за фактом ви живете з сусідами, які знаходяться у вас за стіною, з усіма витікаючими наслідками.

На відміну від звичайного житлового будинку таунхаус, як правило, володіє зовсім невеликою кількістю землі і нерідко залежить від централізованої котельні системи. Хоча потрібно відзначити, що це опціонально і велика частина мешканців забезпечує себе в цьому відношенні окремо.<br/ >
розраховувати на всі переваги приватного будинку живучи в таунхаусі ніяк не можна. Цей тип житлової забудови можна помістити між житловим будинком і просторою квартирою. Єдиною перевагою таунхауса перед квартирою стане власне паркомісце (в більшості випадків) і зовсім обмежена кількість землі на своїй ділянці. Тобто. ви зможете поставити невеликий мангал і може бути навіть невелику лавочку, але розраховувати на щось ще, на зразок альтанок, госп приміщень і т.д., вам точно не варто. Це вже доля повноформатного житлового будинку.