fbpx
Багато людей, коли готується до проведення своєї першої угоди, задаються питанням, - А як взагалі проходить етап підготовки. Що потрібно робити, як готуватися до години "Х" і що потрібно знати? Насправді у всіх агентств весь цей процес протікає приблизно за однією схемою, з певними системними відмінностями. У нашому агентстві все відбувається згідно ряду простих правил.

Основні правила сторін

Покупець завжди вибирає нотаріуса, а продавець вибирає банк, в якому буде відбуватися перевірка розрахункових коштів (грошей). І вся процедура підготовки до угоди починається саме з цього пункту. Після того, як всі сторони визначилися з необхідними інстанціями, дія переходить до наступного етапу підготовки.

Призначення терміну угоди

Нотаріус бере кілька днів, під час яких проводить перевірку всіх відповідних документів по об'єкту нерухомості. Після проведення всіх перевірочних заходів обидві сторони угоди отримують докладний опис подальших алгоритмів дій. Продавець і покупець дізнаються про час зустрічі, отримують перелік необхідних документів, які потрібно мати при собі і розрахунки по податках, які потрібно сплатити у нотаріуса.


Після цього настає сам день угоди, під час якого відбувається основна дія, - об'єкт нерухомості передається від старого власника новому. Однак, працюючи з професійним ріелтором, Вам абсолютно нічого побоюватися. Ви точно нічого не пропустіть і не забудете, оскільки вам буде допомагати не просто людина, яка показує об'єкти, а справжнісінький консультант, що захищає ваші інтереси під час проведення угоди.