fbpx
Перш ніж виставити житлову нерухомість на продаж, необхідно надати їй товарний вигляд і оцінити. До процесу оцінки слід підійти з максимальною відповідальністю, так як саме від вартості житлового об'єкта залежить термін його продажі. Тому якщо ви не хочете продавати квартиру в Черкасах кілька місяців, а то й років, поспіль, слід ознайомитися з тим, які способи вибирають для визначення реальної вартості житлоплощі.

З'ясувати ринкову ціну квартири на ринку нерухомості можна самостійно або звернутися за допомогою до спеціалізованих агентств. У даній статті ми розберемо, як зробити так, щоб швидко знайшлися бажаючі купити вашу квартиру в Черкасах.

Оцінка нерухомості власними силами

Найчастіше продавці квартири вибирають цей спосіб, вважаючи, що він більш економний. Насправді визначити вартість самостійно може тільки той продавець, який неупереджено ставиться до своєї нерухомості. Але люди схильні думати, що стан їх квартири куди краще аналогічних. наслідком такого мислення стає установка занадто високої ціни на житловий об'єкт. Іноді завищені очікування продавців можуть виражатися в 20-30% націнки на реальної вартості. В такому випадку доведеться дуже довго чекати покупця, який погодиться купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру за наявності більш доступних пропозицій.
Більш того, чим довше житлоплощу виставлена на продаж, тим менше на неї попит. "Залежаний товар" на сторінках оголошень викликає недовіру у покупців, що вирішили купити квартиру без посередників в Черкасах. Тому визначення помилкової вартості може призвести до втрати часу, сил і навіть фінансів під час самостійного продажу нерухомості.

Оцінка житлового об'єкта РК «Етажи Черкас»

Один з найшвидших і точних способів дізнатися ціну однокімнатної квартири в (як і будь – який інший) - вдатися до послуг професіоналів. Фахівці нашої компанії з 95% достовірністю визначають вартість. Оцінка ґрунтується на великій власній базі аналогів нерухомості.
Наша команда веде статистику продажів реальних квартир з урахуванням конкретних адрес і цифр. Стартова вартість обчислюється за такою схемою:
  •  з бази відбираються не менше 5 аналогів квартир, які були продані не пізніше1 року;
  •  підбираємо схожі варіанти серед пропозицій конкурентів і вивчаємо їхумови продажу;
  •  визначаємо індивідуальні особливості квартири, які можуть вплинути на рентабельність житлоплощі.
Пройшовши всі три простих кроки, співробітники РК «Етажи Черкас» отримують надійну статистику та інформацію, яка допоможе встановити продавцю реальну ціну на квартиру і реалізувати її в максимально короткі терміни.