fbpx

Думаєте, що самостійно продати квартиру в Черкасах не вийде? Все не так страшно, як ви уявляєте: просто необхідно дотримуватися кількох правил і, звичайно ж, запастися терпінням. Отже, діяти потрібно за наступним алгоритмом.

1. Моніторинг ринку нерухомості

Для того, щоб вигідно продати однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в Черкасах, необхідно, в першу чергу, ретельно вивчити вже існуючі схожі оголошення і проаналізувати, які з них користуються найбільшим попитом (звертаємо увагу на кількість переглядів і опис до публікацій). ДО РЕЧІ, шукайте максимально схожі варіанти квартир з вашої, спираючись на рік побудови будинку, свіжість ремонту, площа, поверх і т. д.

2. Розміщення публікацій на спеціалізованих сайтах

Приділіть достатньо часу написанню самого тексту і обов'язково вказуйте переваги житла: вигідне розташування, наявність охорони і консьєржа в під'їзді, плюси інфраструктури. Не згадуйте про можливість торгу – потенційний покупець подумає, що ціна однокімнатної квартири в Черкасах (як і будь-який інший) вже завищена. До речі про неї. Ви, звичайно ж, можете зробити її з самого початку трохи вище, але повинні розуміти, що в разі порівняння з аналогічною квартирою в тому ж районі покупець вибере ту, що коштує дешевше. Але якщо ви не поспішаєте, можете зменшувати вартість поступово.

3. Робота зі спеціальними групами

У зв'язку з тим, що в сучасному світі всі користуються соціальними мережами і проводять там досить багато часу, розмістити публікації в спеціальних групах дуже бажано. Важливо зробити якісні світлі фотознімки всіх кімнат з різних ракурсів (краще горизонтальні) і зняти відео. Це дуже підвищить шанси купити квартиру в Черкасах саме у вас.

4. Бойова готовність до дзвінків

Настійно рекомендуємо завести нову сім-карту, адже вберегти себе від постійних дзвінків ріелторів вкрай складно. Так як після продажу оголошення ще довго може перебувати на сайті, все це може тривати місяцями. Навряд чи вам це сподобається.

5. Як проводити показ?

Уявити квартиру як оптимальний і вигідний варіант для покупки можна, використовуючи наступні підказки:
  • зробити хорошу генеральне прибирання;
  • прибрати речі, які захаращують простір і псують вигляд;
  • вести себе максимально природно і відкрито, відповідаючи на всі питання;
  • згадуйте про плюси житла, але не сильно перехвалюйте.

Якщо ви знайшли свого покупця, постарайтеся максимально детально обговорити з ним всі умови угоди: починаючи від розміру авансу і закінчуючи способом розрахунку.